CYBEX fotelik Juno Fix 2013

CYBEX fotelik Juno Fix 2013

cybex-juno-fix-2013-Violet-Spring
zł719.00
  • przedział wagowy: 9-18 kg
  • przedział wiekowy: 9 miesięcy - 4 lata
  • 4 gwiazdki w testach ADAC
Kolor modelu fotelika

NOWA GENERACJA BEZPIECZEŃSTWA

Zespół międzynarodowych ekspertów firmy CYBEX poszukiwał rozwiązań zwiekszających bezpieczeństwo dzieci przewożonych w fotelikach montowanych przodem do kierunku jazdy z grupy 1. Efektem ich poszukiwań jest fotelik Juno-Fix. Fotelik ten jest wyposażony w  nowo opracowaną regulowaną osłonę tułowia, ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym oraz system mocowania ISOFIX.


OSŁONA TUŁOWIA ZAPEWNIA WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO I WIĘKSZĄ SWOBODĘ

Zamiast 5-punktowych szelek bezpieczeństwa Juno-fix jest wyposażony w osłonę tułowia. Siły działające w czasie wypadku są rozkładane na powierzchnię osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga w znacznym stopniu zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione.

REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA NAJLEPSZĄ OCHRONĄ

Nowo opracowaną osłonę tułowia (zgłoszoną do urzędu patentowego) można przesuwać do przodu i do tyłu, tak by optymalnie dopasować ją do dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe  bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.


ULEPSZONY SYSTEM L.S.P.

Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest  systematycznie zmniejszana.  Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe wraz z dodatkowymi nakładkami amortyzują  pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i  zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa  fotelika.

 
SYSTEM ISOFIX

System mocowania ISOFIX zapewnia większe bezpieczeństwo i lepszą stabilność w obu grupach wagowych. Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX. Powyżej możesz sprawdzić, czy fotelik Juno-fix może być zamocowany w Twoim samochodzie.

INNE CECHY:

  • 8-stopniowa regulacja wysokości
  • odchylane oparcie
  • system wentylacji
  • niezwykle lekki - łatwy do przenoszenia między samochodami
Kategoria wagowa
9-18 kg
Kategoria wiekowa
9 miesięcy - 4 lata
Test ADAC
4 gwiazdki
Kierunek jazdy
Przodem
Regulacja wysokości zagłówka
Tak, 8 pozycji
Regulacja siedziska fotelika
Nie
System bocznej ochrony
Tak
Zdejmowana tapicerka
Tak
Produkt wysyłamy
produkt niedostępny
Top Tether
Nie
Produkt
Fotelik
1 Items
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

11 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text