Axkid fotelik Kidzofix

Axkid fotelik Kidzofix

Axkid-Kidzofix-Red
Out-of-Stock
zł1,799.00
  • przedział wagowy: 9-25 kg
  • przedział wiekowy: 9 miesięcy - ~5 lat
  • Zaliczony test przy prędkości 64 km/h
  • Pasy 5-cio puntowe
  • 3 pozycje siedziska fotelika (spanie)
  • montaż pasem samochodowym lub Isofix
  • montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Fotelik Axkid Kidzofix nie jest już dostępny, został zastąpiony nowym modelem Axkid Duofix

Kolor modelu fotelika

Fotelik Axkid Kidzofix nie jest już dostępny, został zastąpiony nowym modelem o nazwie Duofix.
Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem. Zobacz fotelik axkid Duofix.Kidzofix to fotel samochodowy w kategori wagowej 9-25 kg, renomowanego, szwedzkiego producenta fotelików dziecięcych firmę Axkid.

Zalecamy aby dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy - najdłużej jak to jest możliwe. Polecam nasz artykuł opisujący dlaczego montaż i podróż tyłem są dużo bezpieczniejsze.

Fotele są niewątpliwie inowacyjne w stosunku do innych foteli montowanych tyłem do kierunku jazdy. Producent zaopatrzył swój produkt w opatentowaną regulację zagłówka. Zagłówek regulowany jest wraz z naciągaczem pasów bezpieczeństwa. Powoduje to, że zagłówek zawsze jest na odpowiedniej wysokości, a głowa dziecka przylega do zagłówka. Inowacyjnośc i prostotę regulacji pasów i ustawienia zagłówka przedstawia poniższy filmik:Fotel zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Przeszedł pozytywnie test zderzeniowy przy prędkośći 64 km/h, który odbył się na zasadach EURO-NCAP co potwierdza poniższy filmik:Fotel może być zamontowany na poniższe sposoby + tyłem do kierunku jazdy: (9-18kg) za pomocą systemu Isofix
+ tyłem do kierunku jazdy: (9-25kg) za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa
+ przodem do kierunku jazdy: (9-18kg) za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa
+ przodem do kierunku jazdy: (15-25kg) za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa

Tyłem do kierunku jazdy może być mocowany za pomocą zaczepów ISOFIX (waga dziecka do 18 kg) lub za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych (waga dziecka do 25 kg). Dlatego też jest to bardzo uniwersalny fotel, który zamontujecie praktycznie w każdym aucie.

Fotel montowany jest zawsze za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych jeżeli przewożone dziecko porusza się przodem do kierunku jazdy. Przy wadze dziecka powyżej 15 kg fotelik i dziecko trzymane jest tylko za pomocą pasów samochodowych. Czyni go to najdłużej służącym fotelem dla dziecka na rynku.

Axkid Kidzofix to wygodny i szeroki fotel. Każde dziecko poczuje się w Nim komfortowo. Fotel wyposażony jest w miękkie materiały obiciowe, które można ściągnąć i prać w pralce do 30º Celsjusza. Siedzisko jest głębokie, przez co dziecku nie cierpną nóżki przy dłuższych trasach.

Fotel Axkid Kidzofix wyposażony jest w bardzo dużą, 3-stopniową, regulację oparcia do spania. Żaden inny fotelik podobnej klasy nie posiada lepszej. Nie musisz się już martwić o spokojny i komfortowy sen Twojego maluszka gdyż nawet przy fotelu montowanym tyłem do kierunku jazdy główka dziecka nie będzie w pozycji zbyt pionowej.

Instalacja fotela jest prosta i bezproblemowa. Fotelik wyposażony jest samozwijające napinacze, dodatkowych pasów mocujących. Instalację w aucie przedstawia poniższy film:Wymiary Axkid Kidzofix

Montaż Axkid Kidzofix
Axkid Kidzone w samochodzie Ford C-Max (zdjęcie z profilu Axkid na Facebook.com)Instrukcja do Axkid fotelik Kidzofix

Lista samochodów do Axkid fotelik Kidzofix

Zalecamy aby dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy - najdłużej jak to jest możliwe. Polecam nasz artykuł opisujący dlaczego montaż i podróż tyłem są dużo bezpieczniejsze.


Fotelik Axkid Kidzofix, został zastąpiony nowym modelem o nazwie Duofix. Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem. Zobacz fotelik axkid Duofix.

Kolorystyka
Wiele kolorów
Kategoria wagowa
9-25 kg
Kategoria wiekowa
9 miesięcy - 5 lat
Test ADAC
Brak testu
Kierunek jazdy
Przodem/Tyłem
Regulacja wysokości zagłówka
Tak
Regulacja siedziska fotelika
Tak
System bocznej ochrony
Tak
Zdejmowana tapicerka
Tak
Produkt wysyłamy
produkt niedostępny
Top Tether
Nie
Produkt
Fotelik
7350057580103
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

12 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text