CYBEX fotelik Solution X2 Fix 2013

CYBEX fotelik Solution X2 Fix 2013

solution x2 rumba red
zł699.00
  • przedział wagowy: 15-36 kg
  • przedział wiekowy: 3 - 12 lat
  • 4 gwiazdki w testach ADAC
Kolor modelu fotelika

NAJLEPSZE OCENY W GRUPIE II/III

Wyposażony w innowacyjne rozwiązania zabezpieczające, takie jak odchylany zagłówek z trzystopniową regulacją, ulepszony system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) czy system mocowania ISOFIX - fotelik CYBEX Solution X2-fix otrzymał najlepsze oceny w grupie II/III w teście zorganizowanym przez niemiecki klub motoryzacyjny ADAC oraz niemiecką organizację konsumencką Stiftung Warentest (06/2011). Fotelik Solution X2-fix uzyskał także znakomite wyniki w innych znanych europejskich testach konsumenckich. System mocowania ISOFIX zapewnia fotelikowi dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność.

ODCHYLANY ZAGŁÓWEK

Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek powoduje, że punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i utrzymuje główkę w strefie bezpieczeństwa fotelika podczas snu dziecka. Szczególnie w przypadku kolizji bocznej wrażliwa główka dziecka jest optymalnie chroniona. To unikalne rozwiązanie gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka i o ponad 80% zwiększa jego bezpieczeństwo.

Ulepszony SYSTEM L.S.P. Plus

Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest  systematycznie zmniejszana.  Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe wraz z dodatkowymi nakładkami amortyzują  pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i  zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa  fotelika.

System ISOFIX

Wbudowane zaczepy fotelika Solution X2-fix można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Dziecko zabezpieczane jest 3-punktowym pasem samochodowym. Oparcie fotelika można odchylić jedną ręką. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX.


INNE CECHY:

  • 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka
  • odchylane oparcie - możliwość optymalnego dopasowania do fotela samochodowego
Kategoria wagowa
15-36 kg
Kategoria wiekowa
3,5 roku - 12 lat
Test ADAC
4 gwiazdki
Kierunek jazdy
Przodem
Regulacja wysokości zagłówka
Tak, 11 pozycji
Regulacja siedziska fotelika
Tak
System bocznej ochrony
Tak
Zdejmowana tapicerka
Tak
Produkt wysyłamy
do 7 dni
Top Tether
Nie
Produkt
Fotelik
1 Items
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

20 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text