Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...

Poduszka stabilizująca SANDINI SleepFix® S Basic

sandini-sleepfix-basic
Out-of-Stock
zł125.00
Tax included
Poduszka stabilizująca to bezpieczne, proste i wygodne rozwiązanie dedykowane małym pasażerom – od 18 miesięcy do 12 roku życia. Produkty SANDINI posiadają pozytywną rekomendację instytutu ADAC oraz otrzymały ocenę „bardzo dobrą” w testach prestiżowego magazynu Öko-Test.

Poduszka stabilizująca SleepFix Basic ® niemieckiej firmy SANDINI to bezpieczne, proste i wygodne rozwiązanie dedykowane małym pasażerom – od 18 miesięcy do 12 roku życia. Produkty SANDINI posiadają pozytywną rekomendację instytutu ADAC oraz otrzymały ocenę „bardzo dobrą” w testach prestiżowego magazynu Öko-Test.

Poduszka stabilizująca SleepFix Basic® może być stosowana w podróży samochodem, samolotem lub pociągiem i zawsze daje gwarancję, że dziecko może się zrelaksować i spokojnie zapaść w drzemkę. SleepFix Basic® utrzymuje głowę małego pasażera w pionie, w niezmiennej, bezpiecznej pozycji, uniemożliwiając jej pochylanie się na boki lub do przodu.

Dzięki utrzymaniu głowy w pionie, ciało dziecka nie pochyla się do przodu i, zapięte pasami fotelika, pozostaje w optymalnej pozycji, co jest szczególnie istotne podczas wypadku drogowego. SleepFixBasic® jest doskonałym gwarantem komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa.
SleepFixBasic® składa się z dwóch miękkich poduszek obejmujących szyję dziecka i pasków mocujących. Poduszki łączy się ze sobą pod szyją dziecka za pomocą rzepów. Aby wyjąć dziecko z fotelika samochodowego wystarczy rozpiąć rzepy i rozsunąć poduszki na boki. Dzięki temu, że są przymocowane do zagłówka, będą zawsze pod ręką, nie będą spadać na siedzenie, i nie trzeba będzie ich szukać. Starsze dziecko, które poczuje się senne w czasie jazdy będzie mogło samo je bez problemu założyć na szyję i zapiąć pod brodą.

Zalecane do stosowania w podróżach z wykorzystaniem:

  • fotelików samochodowych wszystkich typów (montowanych przodem i tyłem do kierunku jazdy)
  • podstawek samochodowych (podwyższeń)
  • fotelików rowerowych
  • wózków wszystkich typów
  • przyczepek rowerowych

Montaż.

SANDINI SleepFix® Basic montuje się paskami – w ten sposób zamontowaną poduszkę można wykorzystać w fotelikach rowerowych, przyczepkach rowerowych, wózkach inwalidzkich oraz nosidłach turystycznych. Paski załączone do zestawu przymocowujemy do otworów znajdujących się w foteliku, a następnie dopinamy do nich poduszeczki. Paski te możemy zamontować również do zagłówka.

Zestaw składa się z dwóch poduszek łączonych rzepem oraz pasków mocujących.

Charakterystyka produktu:

  • Pozytywna rekomendacja instytutu ADAC
  • Ocena „bardzo dobry” przyznana przez prestiżowy niemiecki magazyn „Öko-Test”
  • Rozmiar S – dla dzieci w wieku od 18 ms. do 12 lat wyłącznie w kolorze czarnym
  • Można prać w temperaturze do 30oC (zalecane jest pranie ręczne).

Porównanie poduszek stabilizujących Sandini SleepFix

Kolorystyka
Odcienie czerni
Produkt wysyłamy
natchmiast
Produkt
Akcesoria
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

Customers who bought this product also bought:

4 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text