• -zł15.90
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...
Poduszka stabilizująca SANDINI...

Poduszka stabilizująca SANDINI SleepFix® S

Sandini-promo
zł153.10 zł169.00 -zł15.90
Tax included

Poduszka stabilizująca to bezpieczne, proste i wygodne rozwiązanie dedykowane małym pasażerom – od 9 miesięcy do 12 roku życia. Produkty SANDINI posiadają pozytywną rekomendację instytutu ADAC oraz otrzymały ocenę „bardzo dobrą” w testach prestiżowego magazynu Öko-Test.

Poduszka stabilizująca SleepFix® niemieckiej firmy SANDINI to bezpieczne, proste i wygodne rozwiązanie dedykowane małym pasażerom – od 9 miesięcy do 12 roku życia. Produkty SANDINI posiadają pozytywną rekomendację instytutu ADAC oraz otrzymały ocenę „bardzo dobrą” w testach prestiżowego magazynu Öko-Test.

 • Pozytywna rekomendacja instytutu ADAC Ocena „bardzo dobry” przyznana przez prestiżowy niemiecki magazyn „Öko-Test” Można prać w temperaturze do 30oC (zalecane jest pranie ręczne).

  • Poduszka stabilizująca SleepFix® może być stosowana w podróży samochodem, samolotem lub pociągiem i zawsze daje gwarancję, że dziecko może się zrelaksować i spokojnie zapaść w drzemkę. SleepFix utrzymuje głowę małego pasażera w pionie, w niezmiennej, bezpiecznej pozycji, uniemożliwiając jej pochylanie się na boki lub do przodu.
   Dzięki utrzymaniu głowy w pionie, ciało dziecka nie pochyla się do przodu i, zapięte pasami fotelika, pozostaje w optymalnej pozycji, co jest szczególnie istotne podczas wypadku drogowego. SleepFix® jest doskonałym gwarantem komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa.
   SleepFix® składa się z dwóch miękkich poduszek obejmujących szyję dziecka, pasków mocujących oraz przeciwwagi. Poduszki łączy się ze sobą pod szyją dziecka za pomocą rzepów. Aby wyjąć dziecko z fotelika samochodowego wystarczy rozpiąć rzepy i rozsunąć poduszki na boki. Dzięki temu, że są przymocowane do zagłówka, będą zawsze pod ręką, nie będą spadać na siedzenie, i nie trzeba będzie ich szukać. Starsze dziecko, które poczuje się senne w czasie jazdy będzie mogło samo je bez problemu założyć na szyję i zapiąć pod brodą.

   Montaż
   Zalecane do stosowania w podróżach z wykorzystaniem:
   • fotelików samochodowych wszystkich typów (montowanych przodem i tyłem do kierunku jazdy)
   • podstawek samochodowych (podwyższeń)
   • fotelików rowerowych
   • wózków wszystkich typów
   • przyczepek rowerowych
   • środków transportu publicznego (pociąg, autobus, samolot)

    SANDINI SleepFix® można montować na dwa sposoby:
    1. Z przeciwwagą – poduszkę zamontowaną w ten sposób można również wykorzystać w wózkach spacerowych lub przyczepkach rowerowych. Przeciwwagę załączoną do zestawu zakładamy z tyłu zagłówka, fotelika lub wózka, dopinamy do niej poduszeczki, a następnie przesuwamy ją tak, aby dopasować poduszkę do dziecka. Poduszeczki spinamy ze sobą pod brodą dziecka przy pomocy rzepów.
    2. Paskami – w ten sposób zamontowaną poduszkę można wykorzystać w fotelikach rowerowych, przyczepkach rowerowych, wózkach inwalidzkich oraz nosidłach turystycznych. Paski załączone do zestawu przymocowujemy do otworów znajdujących się w foteliku, a następnie dopinamy do nich poduszeczki. Paski te możemy zamontować również do zagłówka.
    Zestaw składa się z dwóch poduszek łączonych rzepem, pasków mocujących, przeciwwagi.

    Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi oraz maskotka, którą można za pomocą przyssawki przyczepić do szyby auta.
    • Pozytywna rekomendacja instytutu ADAC
    • Ocena „bardzo dobry” przyznana przez prestiżowy niemiecki magazyn „Öko-Test”


    Modele i kolory

    Rozmiar S – dla dzieci w wieku od 9 ms. do 12 lat wyłącznie w kolorze czarnym
Kolorystyka
Odcienie czerni
Produkt wysyłamy
natchmiast
Produkt
Akcesoria
34 Items
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

Customers who bought this product also bought:

20 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text