Fotelik Kiddy Evoluna I-Size z bazą...

Fotelik Kiddy Evoluna I-Size z bazą Isofix

Kiddy
Fotelik Kiddy Evoluna I-Size z bazą Isofix Ruby Red
Out-of-Stock
zł1,799.00
 • przedział wagowy: 0-13 kg
 • przedział wiekowy: 0 15 miesięcy
 • ochrona boczna
 • 5* ADAC 2016
 • 5* OAMTC 2016
 • funkcja wychylenia fotelika do pozycji leżącej
 • montaż tylko na bazie Isofix (w zestawie)
 • sklep stacjonarny model dostępny na wystawie sklepu stacjonarnego
Kolor modelu fotelika

Evoluna i-Size to jedyny fotelik samochodowy i-Size na rynku z funkcją rozłożenia w samochodzie i na zewnątrz, dzięki czemu oferuje maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki funkcji całkowitego rozkładania określa on nową kategorię fotelików samochodowych i ustanawia nowy, światowy wyznacznik bezpieczeństwa. Zoptymalizowana ochrona przed uderzeniem bocznym, a także możliwość połączenia za pomocą jednego naciśnięcia z Kiddy Isofix Base 2 czyni ten fotelik jednym z najbezpieczniejszych na świecie.

Przekonało to testerów w tegorocznych crashtestach fotelików samochodowych Stifung Warentest i ADAC, w którym jako jedyny spośród 26 fotelików uzyskał ocenę "bardzo dobry" (1.5). Evoluna i-Size spełnia najnowszą i bardziej rygorystyczną normę ECE-R129 (i-Size), zgodnie z którą intensywnie sprawdzane są zachowania fotelików podczas zderzeń czołowych, tylnych, dachowania oraz zderzeń bocznych.

Dzięki dużym wymiarom, a także możliwości rozłożenia oraz indywidualnego dopasowania do rozmiaru dziecka, jest to wygodna alternatywa dla gondol w wózkach.

Cechy produktu:

 • Unikalna funkcja rozkładania zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo

Evolune i-Size to jedyny fotelik samochodowy z funkcją rozłożenia w samochodzie i na zewnątrz.
Technologia przebadana i opatentowana przez Kiddy została specjalnie opracowana dla potrzeb noworodków i wcześniaków. Jako że ich mięśnie szyi nie są jeszcze w pełni wykształcone, w trakcie snu głowa może łatwo przechylić się do przodu, powodując problemy z oddychaniem i potencjalne niedotlenienie. Można temu zapobiec układając dziecko w poziomie. Evolune i-Size to jedyny fotelik samochodowy z funkcją rozłożenia na płasko w samochodzie*. Po pociągnięciu za rączkę wewnętrzne "plecy" w nosidełku przesuwają się do pozycji leżącej.
Rama na której leży dziecko służy również do pochłaniania energii w razie wypadku lub jazdy po nierównych drogach i chroni wrażliwy kręgosłup dziecka.
Pediatrzy i położne zalecają pozycję leżącą zwłaszcza w przypadku dłuższych podróży, gdyż ta pozycja jest lepsza dla rozwijającego się kręgosłupa dziecka.

 • Idealny System Podróżny

W połączeniu z wózkiem Kiddy Evoluna i-Size tworzy idealny System Podróżny i jest wygodną alternatywą dla nosidełka dzięki funkcji rozkładania.

 • Maksymalna ochrona przed uderzeniem bocznym

Wydatnie absorbująca energię warstwa, umieszczona wewnątrz osłony dla dziecka zapewnia maksymalną ochronę przed zderzeniem bocznym. W połączeniu z dodatkowymi elementami ochrony przed zderzeniem bocznym, wykonanymi ze spienionych poliolefin, podczas zderzenia bocznego pochłania siłę uderzenia zanim dotrze ona do wrażliwych części ciała dziecka.

 • Doskonały dla każdego rozmiaru

Evoluna i-Size można dopasować do wzrostu dziecka za pomocą wkładek dla noworodków oraz pięciopunktowego systemu zapięcia. Fotelik jest duży, dzięki temu nadaje się również dla większych dzieci.

 • Duża budka przeciwsłoneczna

Duża budka przeciwsłoneczna w pełni regulowana, chroni dziecko przed Słońcem i wiatrem.

 • One-click system- proste i bezpieczne

Łatwa instalacja fotelika Evoluna i-Size w połączeniu z Kiddy Isofix Base 2. Za pomocą jednego naciśnięcia można zainstalować fotelik do podstawy; zielone wskaźniki pokazują, czy został on zamocowany prawidłowo.

Waga fotelika: 5,2 kg

waga bazy: 6,2 kg

Weight
Kolorystyka
Wiele kolorów
Kategoria wagowa
0-13 kg
Gwarancja
2 lata
Kategoria wiekowa
0 - 15 miesięcy
Test ADAC
5 gwiazdek
Kierunek jazdy
Tyłem
Regulacja wysokości zagłówka
Nie
Regulacja siedziska fotelika
Tak
System bocznej ochrony
Tak
Zdejmowana tapicerka
Tak
Produkt wysyłamy
produkt niedostępny
Inf. dodatkowe
Top Tether
Nie
Produkt
Fotelik
Test Plus
Nie
Obrót siedziska
Wkładki redukujące
Tak
Zapięcie dziecka
Zintegrowana uprząż 5 pkt
Montaż tyłem (zakres wzrostowy)
Montaż przodem (zakres wzrostowy)
Homologacja
ECE R44/04
Dodatkowe systemy
Test Pimot
Nie
Sposób montażu
Tylko na bazie (w zestawie)
Homologacja lotnicza
Nie
Wymiana powypadkowa
Nie
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

20 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text