Fotelik GB Vaya I-Size
Fotelik GB Vaya I-Size
Fotelik GB Vaya I-Size
Fotelik GB Vaya I-Size

Fotelik GB Vaya I-Size

Fotelik GB Vaya I-Size Lux Black
Out-of-Stock
zł1,899.00
  • przedział wagowy: 0-18 kg
  • przedział wiekowy: 6 miesięcy - 4 lata
  • ochrona boczna
  • montaż tyłem / przodem do kierunku jazdy
  • montaż na bazie Isofix (w zestawie)
  • możliwość obracania o 360 stopni
  • 4* za bezpieczeństwo w testach ADAC
  • sklep stacjonarny model dostępny na wystawie sklepu stacjonarnego
Kolor modelu fotelika

Fotelik Vaya i-Size, nowy model kolekcji gb Platinium, to przykład czystego, futurystycznego designu, najwyższej technologii bezpieczeństwa i wielu przyjaznych rodzicom zalet. Dzięki mechanizmowi rotacji 360° bez problemu można zmienić pozycję fotelika względem kierunku jazdy.

Cechy produktu:

• Bezpieczna podróż tyłem do kierunku jazdy

Dla maksymalnego bezpieczeństwa zalecamy przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, do osiągniecia przez dziecko wzrostu 105 cm (ok. 4 lata). Nowoczesny design oferuje wystarczającą ilość miejsca na nogi dla większych dzieci. Dzieci o wzroście min. 76 cm (ok. 16 miesięcy) mogą być przewożone w modelu Vaya i-Size przodem do kierunku jazdy.

• Rotacja 360°

Mechanizm rotacyjny 360° ułatwia wejście i wyjście dziecka z samochodu dzięki możliwości obrócenia fotelika przodem do drzwi. Funkcja pozwala uniknąć dyskomfortu rodziców podczas wyciągania dziecka oraz pozwala maluszkowi na samodzielność.

• Kontrola Kierunku Jazdy

Kontrola Kierunku Jazdy umożliwia przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy przed 16 miesiącem życia i osiągnieciem wzrostu 76 cm.

• ER-Tech

Technologia Redukcji Energii chroni przed działaniem siły uderzeniowej na szyję w przypadku kolizji czołowej. W przypadku ustawienia fotelika przodem do kierunku jazdy, technologia ta działa w momencie uderzenia: zagłówek obniża się stopniowo ograniczając działanie energii uderzeniowej na szyję i blokuje się w tej pozycji.

• Zintegrowany System Ochrony Bocznej

System Ochrony Bocznej redukuje siłę uderzenia i podnosi poziom bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej, podczas przewożenia dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

• Skorupa redukująca siłę uderzenia

Redukuje siłę uderzenia i chroni dziecko.

• Instalacja jednym kliknięciem za pomocą ISOFIX

Prosty w obsłudze system ISOFIX zapewnia łatwy montaż fotelika, minimalizując ryzyko popełniania błędu podczas instalacji.

• Funkcja odchylania oparcia jedną ręką

Łatwe odchylanie oparcia jedną ręką zapewnia komfort oraz spokojny sen podczas dłuższych podróży. Oparcie posiada 5- stopniową regulację odchylenia oparcia w pozycji tyłem do kierunku jazdy i 3- stopniową regulację w pozycji przodem do kierunku jazdy.

• 12-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

12- stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowanego z pasami – ochrona, która rośnie razem z dzieckiem.

• Magnetyczne Klipsy na Pasy

Szybkie zapiecie dziecka - nigdy więcej szukania klamer pasów.

Weight
Kolorystyka
Wiele kolorów
Kraj producenta
Niemcy
Kategoria wagowa
0-18 kg
Gwarancja
2 lata
Kategoria wiekowa
6 miesięcy - 4 lata
Test ADAC