Fotelik Joie i-Spin 360 E

Fotelik Joie i-Spin 360 E

Fotelik Joie i-Spin 360 E Coal
Out-of-Stock
zł1,399.00
Kolor modelu fotelika

Bezpieczeństwo fotelika i-Spin 360 w standardzie i-Size dla nieco starszych maluchów (od ok. 6 m-ca życia), które są w stanie samodzielnie siedzieć i nie potrzebują wkładek korekcyjnych.

Cechy fotelika:

• Zgodny ze standardem i-Size (ECE R129/02).
  • Fotelik przeznaczony dla dzieci od 6 m-ca życia, które są w stanie samodzielnie siedzieć i nie wymagają dodatkowych wewnętrznych wkładek korekcyjnych.
  • Idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy używali dla swoich najmniejszych pociech tzw. nosidełka, a obecnie chcieliby korzystać z najwyższych standardów bepzieczeństwa obrotowego fotelika i-Spin 360.
  • Możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy (RWF) od 61 do 105 cm/ 6 miesiecy-4 lata.
  • Możliwość montażu przodem do kierunku jazdy (FWF) od 76 do 105 cm/15 miesiecy-4 lata.
  • Blokada Smart Ride™ pomaga utrzymać fotelik w trybie tyłem do kierunku jazdy, dopóki nie będzie można bezpiecznie obrócić go przodem do kierunku jazdy (15 miesięcy).
  • Obrotowe siedzisko 360° ułatwiające wkładanie i wyjmowanie dziecka.
  • Przyciski Simple Swivel™ aktywujące obracanie siedziska umieszczone w zasięgu twojej dłoni.
  • System Sleepytime Tilt™ obejmujący 6 pozycji położenia fotelika do zastosowania w obu trybach: tyłem i przodem do kierunku jazdy.
  • Panele Guard Surround Safety™ automatycznie włączają się po naprężeniu uprzęży.
  • 6-stopniowy system symultanicznej regulacji zagłówka i uprzęży fotelika Grow Together ™ bez konieczności ponownej regulacji uprzęży.
  • 5-punktowa uprząż z osłonkami naramiennymi i na dolnej klamrze, którą można łatwo napiąć jednym ruchem ręki.
  • Łatwa instalacja dzięki chowanym i regulowanym (11 pozycji) złączom systemu ISOFIX.
  • Regulacja pozycji fotelika bez potrzeby ponownego montażu na siedzeniu pojazdu.
  • Regulacja nogi stabilizującej w 19 pozycjach gwarantująca najwyższą stabilizację, bezpieczeństwo oraz łatwą regulację dla najlepszego dostosowania.
  • Wskaźnik instalacji umieszczony wygodnie na górze podstawy w celu potwierdzenia prawidłowego zamocowania nogi stabilizującej.
  • Pluszowe i luksusowe materiały fotelika.
  • Wbudowana wentylacja boczna.

Opis produktu:

• Przeznaczenie produktu: od 61 do 105 cm, ≤ 19 kg
  • Montaż tyłem do kierunku jazdy: 61-105 cm/ Wiek dziecka co najmniej 6 m-cy/ Waga dziecka ≤ 19 kg
  • Montaż przodem do kierunku jazdy: 76-105 cm/ Wiek dziecka co najmniej 15 m-cy/ Waga dziecka ≤ 19 kg
  • Certyfikat zgodności: ECE R129/03 (i-Size)
Kolorystyka
Wiele kolorów
Kraj producenta
Kategoria wagowa
0-18 kg
Gwarancja
2 lata
Kategoria wiekowa
od narodzin - 4 lata
Test ADAC
Brak testu
Test ADAC - bezpieczeństwo