Fotelik Joie Stages FX

Fotelik Joie Stages FX

Fotelik Joie Stages FX Ember
Out-of-Stock
zł999.00
  • przedział wagowy: 0-25 kg
  • przedział wiekowy: 0 - 7 lat
  • ochrona boczna
  • montaż tyłem do 18 kg, przodem do 25 kg
Kolor modelu fotelika

Opis produktu:

•     Montaż tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 18 kg/4 lata
  •     Montaż przodem do kierunku jazdy od 9 do 25 kg/7 roku życia.
  •     6 pozycji ustawienia kąta oparcia fotelika: 2 tyłem do kierunku jazdy oraz 4 przodem do kierunku jazdy.
  •     Instalacja tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu.
  •     Instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu lub złączy ISOFIX oraz pasa top tether dla 1. grupy wagowej - 9-18 kg.
  •     Instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu lub złączy ISOFIX oraz 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojzadu dla 2. grupy wagowej - 15-25 kg.
  •     Ochrona przed uderzeniami bocznymi zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo głowy, ciała i bioder dziecka.
  •     Konstrukcja stalowej ramy Baby Armor zabezpieczająca fotelik podczas uderzenia, przedłużająca żywotność materiałów  do 10 lat i zwiększająca jego wagę, aby utrzymać fotelik ściśle dopasowany do siedzenia pojazdu dla lepszej stabilności i ochrony.
  •     System Grow Together™ - jednoczesna regulacja wysokości zagłówka i systemu zapięć fotelika.
  •     Praktyczny schowek na 5-punktową uprząż fotelika, w momencie gdy fotelik używany jest dla 2. grupy wagowej.
  •     Wkładka dla niemowlaka oraz zagłówek z możliwością ich dopasowania do rozwoju i wzrostu dziecka.
  •     Boczna wentylacja i oddychające tkaniny zagłówka zwiększające przepływ powietrza dla dziecka.
  •     Boczne, siateczkowe kieszenie na niezbędne artykuły podróżne dla dzieci.
  •     Wyraźne oznaczenie i kolorowe wskazówki instalacyjne na foteliku.
  •     Podwójne blokady do montażu za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu.
  •     5-punktowy system zapięć z miękkimi, wyściełanymi osłonkami zapewniający dziecku przytulność i bezpieczeństwo.
  •     Łatwe napinanie 5-punktowego systemu zapięć fotelika przy pomocy jednego, płynnego ruchu ręką.

Waga fotelika: 13,9 kg

Występuje w kolorach:

• Slate
  • Ember

Weight
Kolorystyka
Wiele kolorów
Gwarancja
2 lata
Kategoria wiekowa
0 - 7 lat
Test ADAC