Axkid fotelik Kidzone

Axkid fotelik Kidzone

Axkid Kidzone Red
Out-of-Stock
zł1,729.00

MODEL WYCOFANY Z OFERTY PRODUCENTA

Kolor modelu fotelika

Kidzone to fotel samochodowy w kategori wagowej 9-25 kg, renomowanego, szwedzkiego producenta fotelików dziecięcych firmę Axkid.

Zalecamy aby dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy - najdłużej jak to jest możliwe. Polecam nasz artykuł opisujący dlaczego montaż i podróż tyłem są dużo bezpieczniejsze.

Fotel ten jest niewątpliwie inowacyjny w stosunku do innych foteli montowanych tyłem do kierunku jazdy. Producent zaopatrzył swój produkt w opatentowaną regulację zagłówka. Zagłówek regulowany jest wraz z naciągaczem pasów bezpieczeństwa. Powoduje to, że zagłówek zawsze jest na odpowiedniej wysokości, a głowa dziecka przylega do zagłowkia. Inowacyjnośc zagłówka przedstawia poniższy filmik:

Fotelik jest montowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa i dwóch dodatkowych pasów mocujących będących w zestawie.

Fotel montowany jest zawsze za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych jeżeli przewożone dziecko porusza się przodem do kierunku jazdy. Przy wadze dziecka powyżej 15 kg fotelik i dziecko trzymane jest tylko za pomocą pasów samochodowych. Czyni go to najdłużej służącym fotelem dla dziecka na rynku.

Axkid Kidzone to wygodny i szeroki fotel. Każde dziecko poczuje się w nim komfortowo. Fotel wyposażony jest w miękkie materiały obiciowe, które można ściągnąć i prać w pralce do 30º Celsjusza. Siedzisko jest głębokie, przez co dziecku nie cierpną nóżki przy dłuższych trasach.

Fotel Kidzone wyposażony jest w bardzo dużą, 3-stopniową, regulację oparcia do spania. Żaden inny fotelik podobnej klasy nie posiada lepszej. Nie musisz się już martwić o spokojny i komfortowy sen Twojego maluszka gdyż nawet przy fotelu montowanym tyłem do kierunku jazdy główka dziecka nie będzie w pozycji zbyt pionowej.

Instalacja fotela jest prosta i bezproblemowa. Instalację w aucie przedstawia poniższy film:

Montaż Axkid Minikid
Axkid Minikid w samochodzie VW Golf (zdjęcie z profilu Axkid na Facebook.com)

Każdy fotelik objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Instrukcja do Axkid fotelik Kidzone

Lista samochodów do Axkid fotelik Kidzone

Zalecamy aby dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy - najdłużej jak to jest możliwe. Polecam nasz artykuł opisujący dlaczego montaż i podróż tyłem są dużo bezpieczniejsze.

Weight
Kolorystyka
Wiele kolorów
Kraj producenta
Kategoria wagowa
9-25 kg
Gwarancja
2 lata
Kategoria wiekowa
9 miesięcy - 5 lat
Test ADAC
Brak testu