CYBEX fotelik Aton 2 2013

CYBEX fotelik Aton 2 2013

cybex-aton2-Violet-Spring
zł579.00
 • przedział wagowy: 0-13 kg
 • przedział wiekowy: 0miesięcy - 18 miesięcy
 • 4 gwiazdki w testach ADAC
Kolor modelu fotelika

Fotelik samochodowy ATON 2 firmy CYBEX przeznaczony jest dla dzieci 0-13 kg lub w wieku od 0 miesięcy do 15 miesięcy.

Dzięki wysokiej ocenie (4) w testach ADAC należy do grupy tzw. bezpiecznych fotelików samochodowych.

Oprócz tego, ATON 2 otrzymał tytuł zwycięzcy testu zarówno osobno, jak i z bazą ISOFIX przeprowadzonego przez niemiecką niezależną organizację konsumentów "Stiftung Warentest (06/2012)". W obu konfiguracjach Aton 2 był jedynym fotelikiem samochodowym dla niemowląt, który osiągnął najwyższą ocenę "VERY GOOD" w kategorii bezpieczeństwa.

Model Aton 2 został dodatkowo wyróżniony w wyniku rygorystycznych testów, jako oferujący duże bezpieczeństwo, niezwykłą lekkość i odpowiednią przestrzeń dla niemowlaka w podczas podróży. Nowy system ochrony bocznej (LSP System) został dodany do uzupełnienia całkowitego bezpieczeństwa. To dodatkowe zabezpieczenie, oferuje zaawansowaną ochronę w przypadku zderzenia bocznego, a dodatkowo chroni dziecko przed wszelkimi oddziaływaniami zewnętrznymi.
Z pomocą adaptera, fotelik samochodowy dla niemowląt Aton 2 można bez trudu przekształcić w system podróżowania z CYBEX Callisto, Onyx i Topaz wraz z szeregiem wózków innych marek.

OCHRONA PODCZAS UDERZEŃ BOCZNYCH (L.S.P. SYSTEM)
CYBEX stworzył prawdziwie bezpieczne rozwiązanie turystyczne dla niemowląt, które zmniejsza ryzyko kontuzji przy uderzeniach bocznych pojazdu. W wyniku optymalizacji systemu ochrony, bok fotelika Aton 2 pochłania energię zderzenia na bardzo wczesnym etapie i aktywuje system LSP. Dzięki elastycznej strukturze fotelik samochodowy pochłania powstałą energię uderzenia i odprowadza ją kanałami z dala od dziecka. Ochronne elementy boczne można złożyć po stronie odwróconej od drzwi lub w przypadku, gdy fotelik jest zainstalowany w środku. Obie strony są niezależne i można je dowolnie konfigurować. Rozwój techniczny zastosowany w tym modelu zapewnia dodatkowe 40% bezpieczeństwa w przypadku zderzenia bocznego uderzenia!

DO FOTELIKA MOŻNA DOKUPIĆ BAZY: ATON BASE-FIX oraz ATON BASE
Bezpieczna i prosta instalacja dla zapewnienia maksymalnej wygody. Nie trzeba już przypinać fotelika pasami samochodowymi - zamiast tego wpinany jest w bazę: Aton Base - baza mocowana jest w samochodzie za pomocą pasów. Aton Base-fix - baza mocowana jest w samochodzie za pomocą zaczepów ISOFIX, co podnosi bezpieczeństwo i stabilność fotelika. W pojazdach niewyposażonych w zaczepy Isofix baza ta może być również przymocowana pasem samochodowym.

SYSTEM PODRÓŻOWANIA CYBEX
Za pomocą prostego adaptera fotelik CYBEX Aton może być zamontowany na wszystkich rozkładanych parasolkach oraz spacerówkach firmy CYBEX (Onyx, Topaz i Callisto). Dzięki połączeniu lekkich, kompaktowych wózków z fotelikiem Aton firma CYBEX proponuje nowoczesny, elastyczny, zajmujący niewiele miejsca sposób poruszania się z dzieckiem.
Fotelik Aton 2 może być mocowany również na wózkach innych marek, takich jak np. Bugaboo, Mamas & Papas,X-LANDER,JEDO i.t.p.

BUDKA
Budkę do fotelika można łatwo ustawić w 2 pozycjach. Złożona, chowa się pod wykończeniową listwą budki.


 
Inne cechy:

 •    wyjmowana wkładka podwyższająca,
 •     fotelik rośnie razem z dzieckiem,
 •     w komplecie wkładka dla noworodka,
 •     wyjątkowo szerokie szelki "Y" zapewniają dodatkową wygodę i bezpieczeństwo,
 •     ochrona uderzeń bocznych.


Dodatkowe informacje:

 •     Wymiary: dł. 630 mm szer. 515 mm wys. 555 mm
 •     bardzo lekki - 3,7 kg
 •     "oddychająca" tapicerka.
Kategoria wagowa
0-13 kg
Kategoria wiekowa
0 - 18 miesięcy
Test ADAC
4 gwiazdki
Kierunek jazdy
Tyłem
Regulacja wysokości zagłówka
Nie
Regulacja siedziska fotelika
Nie
System bocznej ochrony
Tak
Zdejmowana tapicerka
Tak
Produkt wysyłamy
produkt niedostępny
Top Tether
Nie
Produkt
Fotelik
1 Items
No reviews

Dlaczego Tylem.pl

20 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text