Fotelik Cybex Sirona Z R  I-Size

Fotelik Cybex Sirona Z R I-Size

Fotelik Cybex Sirona Z R I-Size Soho Grey
Out-of-Stock
zł1,299.00
  • przedział wagowy: 0-18 kg
  • przedział wiekowy: do 4 roku
  • ochrona boczna
  • 4* ADAC ocena ogólna (5* za bezpieczeństwo)
  • montaż tylko na bazie bazie Z (do kupienia osobno)
Kolor modelu fotelika

Cybex Cloud Z R

Cechy fotelika:

• WYŁĄCZNIE TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY. Fotelik zamontowany w pozycji tyłem do kierunku jazdy zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń w przypadku kolizji czołowej o ok. 80% w porównaniu do podróżowania przodem. CYBEX rekomenduje przewożenie dzieci w pozycji tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 105 cm wzrostu (ok. 4 lat).
  • MECHANIZM OBROTOWY Z FUNKCJĄ KONTROLI KIERUNKU JAZDY (D.D.C.). Innowacyjna funkcja obrotowa 180° zapewnia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z pojazdu.
  • ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ. System L.S.P. zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. Razem z redukującą energię skorupą fotelika zmniejsza siłę uderzenia o około 25%.
  • FUNKCJA ODCHYLANIA I OBRACANIA FOTELIKA JEDNĄ RĘKĄ. W łatwy sposób dostosujesz fotelik do idealnej pozycji - Sirona Z R oferuje 5 pozycji odchylania w celu zapewnienia maksymalnego komfortu.
  • PROSTA INSTALACJA ISOFIX. W połączeniu z Bazą Z fotelik zabezpieczony jest za pomocą systemu ISOFIX, co pozwala na szybki i bezpieczny montaż fotelika. Zastosowana technologia pozwala uniknąć błędów podczas montażu i znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa.
  • SYSTEM MODUŁOWY. Dzięki systemowi modułowemu Z-Line, foteliki samochodowe Cloud Z i-Size oraz Sirona Z R są kompatybilne z Bazą Z i tym samym tworzą "system rodzinny" oferujący jedną bazę dla dwóch fotelików. Baza Z pozwala na bezpieczną jazdę już od urodzenia do 105 cm, ok. 4 lat.
  • 5-PUNKTOWY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ. Łatwe zebezpieczenie dla Twojego dziecka dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa.
  • SKORUPA ABSORBUJĄCA ENERGIĘ. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze: skorupa fotelika absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.
  • ZACZEPY NA PASY. Magnetyczne zaczepy ułatwiają wyjmowanie dziecka z fotelika.

Wymiary fotelika:

• Długość: 715 mm
  • Szerokość: 670 mm
  • Wysokość: 430 mm
Weight
Kolorystyka
Wiele kolorów
Kraj producenta
Niemcy
Kategoria wagowa
0-18 kg
Gwarancja